KARNE HEDİYESİ MELİG’DEN

12 Haz 2015 / 12 Haz 2015 09:00 - 12:00

MELİG Projesi kapsamında yaptırılan Meslek Tanıtım Rehberi, Kalemlik Seti, Sırt Çantası ve Defter ortaokul son sınıf öğrencilerine dağıtılacaktır.


Program

12 Haziran Cuma günü 2014 - 2015 eğitim öğretim yılını bitiren öğrencileri karne gününde yalnız bırakmayacak. FTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Burhanettin Tuna, Fethiye Rehberlik ve Araştırma Merkezi Pdr.Pınar Özmen, MELİG Proje Koordinatörü Meltem Şimşek ve Koordinatör Yardımcısı P.Gözde Ünsalan; Eldirek Ortaokulu, Çamköy Ortaokulu, İncirköy Ortaokulu ve Çatalarık Ortaokulu'nu ziyaret edecek. Öğrencilere MELİG Projesi kapsamında Fethiye Rehberlik ve Araştırma Merkezi ile birlikte hazırlanan Meslek Tanıtım Rehberleri, sırt çantası, kalemlik seti ve defter dağıtılacak. Temmuz ayı içerisinde lise tercihlerini yapacak olan ortaokul son sınıf öğrencilerine  bölgedeki okulları tanımaları için bir kaynak olması amacıyla hazırlanan Meslek Tanıtım Rehberi; öğrenci ve ailelerin mesleki ve teknik anadolu liselerinde bulunan alan/dallar hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak amacıyla dağıtılacak. Fethiye ve Seydikemer'e bağlı bütün ortaokullarda dağıtılacak olan karne hediyelerinin öğrencilerin yüzünü güldürmesi bekleniyor.

”Bu yayının içeriğinden yalnızca Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.”

© 2015 MELİG Meslek Lisesi İş'inin Güvencesi. Tüm Hakları Saklıdır.