KAMU SPOTU ÇEKİMİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI

29 May 2015 Haberler

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, Meslek Lisesi İş’inin Güvencesi Projesi kapsamında hazırlanacak kamu spotu ile ulusal medyada yer alacak. Mesleki ve teknik eğitim konusunda farkındalığın arttırılması amacıyla hazırlanacak olan kamu spotu için imzalar dün atıldı.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Avrupa Birliği fonlarından alınan destekle yürütülen Meslek Lisesi İş’inin Güvencesi Projesi kapsamında kamu spotu ihalesi yapıldı. Yapılan ihaleyi Bütün İletişim kazandı. İhale sözleşmesi 29 Mayıs 2015 tarihinde imzalandı. İmza törenine FTSO Başkan Vekili Günay Özütok, Başkan Yardımcısı Burhanettin Tuna FTSO Genel Sekreteri Füsun Şahin ve Bütün İletişim adına Dost Karaahmetli katıldı.

İmza töreni öncesi konuşan FTSO Başkan Yardımcısı Burhanettin Tuna “Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası yaptığı güzel hamlelere yenilerini ekleyerek gidiyor. Bugün de mesleki eğitimin farkındalığını öncelikle bölgemize daha sonra da Türkiye’ye tanıtmak üzere kamu spotu hazırlatıyoruz. Bu yapılan hizmetlerin gençlerimize ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

“Belki başka kurumlara da öncü oluruz”

FTSO Başkan Vekili Günay Özütok da “Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası olarak bugün bizim için önemli bir gün. Gençlerimizin geleceğini etkilemek anlamında bir ilki yaşıyoruz. İnşallah bu tür çalışmaların devamı gelir.  Projeye emeği geçen arkadaşlarımız projenin içinde yer alarak yürütüyorlar. Onlara emekleri için çok teşekkür ediyorum. Belki başka kurumlara da öncü oluruz.” sözleri ile proje hakkında temennilerini dile getirdi.

"Çorbada tuzumuzun olmasından memnunuz"

Bütün İletişim adına imza törenine katılan Dost Karaahmetli “Bu proje bizim önümüzü ilk geldiğinde biz de çok heyecanlandık. Biz İstanbul’dan burada yaptığınız faaliyetleri çok takip edemiyoruz. Öğrendiğimizde bizi de heyecanlandırdı. İşsizliğin bu kadar yüksek olduğu dönemde bunun altına elinizi koymuş olmanız bizi de heyecanlandırdı. Bunun bir parçası olmaktan, çorbada tuzumuzun bulunmasından gurur duyuyoruz. Hayırlı olsun. İnşallah sonucu da çok güzel olacak.” diyerek MELİG Projesinin kendileri için önemini ifade etti.

Konuşmaların ardından sözleşme imzalandı.

”Bu yayının içeriğinden yalnızca Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.”

© 2015 MELİG Meslek Lisesi İş'inin Güvencesi. Tüm Hakları Saklıdır.