KARNE HEDİYESİ MELİG’DEN

12 Haz 2015 Haberler

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen Meslek Lisesi İş’inin Güvencesi Projesi, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının son gününde karne sevinci yaşayan öğrencilerle bir araya geldi.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Burhanettin Tuna, Meslek Lisesi İş’inin Güvencesi Projesi ekibi ile birlikte Çamköy, İncirli, Çatalarık, Eldirek okullarında öğrencilerin karne heyecanını paylaştı. Ortaokuldan mezun olan ve kısa bir süre sonra lise tercihi yapacak öğrencileri ile bir araya gelen Burhanettin Tuna, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi. Öğrencilere önemli bir dönemden geçtiklerini hatırlatan Tuna, lise seçiminde dikkatli olmaları tavsiyesinde bulundu. Fethiye iş piyasasının nitelikli eleman ihtiyacına dikkat çeken Tuna, öğrencilere lise tercihlerinde meslek liselerini de düşünmelerini önerdi.

Meslek Lisesi İş’inin Güvencesi Projesi Koordinatörü Meltem Şimşek ve koordinatör yardımcısı Pınar Gözde Ünsalan da öğrencilere proje kapsamında hazırlanan meslek tanıtım rehberi hakkında bilgi verdi. Ünsalan, öğrencilere, lise tercihlerini yapmadan önce bu rehberi aileleri ile birlikte incelemelerini önerdi.

Okul ziyaretlerinde ortaokuldan mezun olmanın heyecanını yaşayan öğrencilere çanta, kalem seti, blok not ve meslek rehberi hediye edildi

”Bu yayının içeriğinden yalnızca Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.”

© 2015 MELİG Meslek Lisesi İş'inin Güvencesi. Tüm Hakları Saklıdır.