PROJE YÖNETİMİ

Füsun ŞAHİN (Genel Sekreter) 

1972 yılında Fethiye’de doğdu. 1995 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Profesyonel iş hayatına 1995 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Global Standart Müdürlüğü’nde başladı. TOBB’daki görevine 2002-2005 yılları arası Türkiye Sektör Meclisleri’nde Sektör Uzmanı olarak devam etti. 2005 yılından bu yana Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nda Genel Sekreter olarak görev yapan Füsun Şahin, evli ve bir çocuk annesidir. İngilizce bilmektedir. 

 

M. Meltem ŞİMŞEK (Proje Koordinatörü)

1988 yılında Fethiye’de doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Avrupa Birliği İlişkileri bölümünde tam burslu olarak bitirdikten sonra TÜSİAD Brüksel Ofisi’nde stajını tamamladı. 2012 yılında Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nda proje birimini kurdu ve başta Avrupa Birliği olmak üzere Kalkınma Ajansı ve diğer hibe kuruluşlarına çeşitli projeler hazırladı. Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın yürüttüğü Rotamız Babadağ ve Fethiye Kruvaziyer Limanı Fırsat Analizi projelerini Proje Koordinatörü ünvanıyla başarıyla tamamladı. Şuanda Meslek Lisesi İş’inin Güvencesi(MELİG) Proje’sinde proje koordinatörü olarak görev yapan Meltem Şimşek iyi derecede İngilizce bilmektedir. 


Pınar Gözde ÜNSALAN (Proje Koordinatör Yardımcısı) 

1984 yılında İzmir’de doğdu. Liseyi Mersin 75.Yıl Anadolu Öğretmen Lisesi'nde okudu. Lisans eğitimini 2008 yılında Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Profesyonel iş hayatına bir tarım firmasında İthalat ve Gümrükleme işlemleri yaparak başladı. Ardından tarımsal yatırımcı bir firmada İş Geliştirme Sorumlusu olarak çalışmaya devam eden Gözde Ünsalan, proje yazma eğitimini aldıktan sonra çeşitli hibe programları için projeler yazdı. 2013 yılında Fethiye bölgesindeki ilk yaş sebze ve meyve tesisinin kurulması için yazdıkları " Tarlada Sulu, Sofrada Kuru Projesi"  ile Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA)'ndan hibe alarak proje ekibinde yer aldı. 2014 yılında Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası'nın Meslek Lisesi İş'inin Güvencesi Projesi'nde Proje Koordinatör Yardımcısı olarak göreve başladı. İngilizce bilmektedir.Evli ve bir çocuk annesidir.

”Bu yayının içeriğinden yalnızca Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.”

© 2015 MELİG Meslek Lisesi İş'inin Güvencesi. Tüm Hakları Saklıdır.